Reklama

Ks. Adam Boniecki z medalem„Plus ratio quam vis”i Nagrodą ks. prof. Janusza Pasierba

Ks. Adam Boniecki z medalem„Plus ratio quam vis”i Nagrodą ks. prof. Janusza Pasierba

16.11.2020
Czyta się kilka minut
Ks. Adam Boniecki i Jacek Popiel, rektor UJ JACEK TARAN

„Zadaniem katolickiego dziennikarza jest budowanie mostów, a nie murów. Ambicją jest rozmowa z innym, a klęską – odstraszenie czy wykluczenie innego. Celem – obudzenie zainteresowania, a nie nawracanie kogokolwiek. Narzędziem jest język zrozumiały dla wszystkich” – mówił ks. ADAM BONIECKI odbierając 10 listopada złoty medal „Plus ratio quam vis”, odznaczenie przyznawane przez Uniwersytet Jagielloński.

Laudację wygłosił prof. Piotr Sztompka – można ją przeczytać pod linkiem: powszech.net/laudacja-uj

Również w listopadzie ksiądz ADAM BONIECKI został odznaczony Nagrodą im. ks. prof. Janusza Pasierba, przyznawaną przez Prezydenta Miasta Grudziądz oraz lokalny KIK.

NASZEMU REDAKTOROWI SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]