Reklama

Konkurs Literacki im. Zygmunta Haupta

Konkurs Literacki im. Zygmunta Haupta

05.07.2015
Czyta się kilka minut
W dniach 18-27 września 2015 r. w Gorlicach i Szymbarku odbędzie się pierwsza edycja Festiwalu im. Zygmunta Haupta.
F

Festiwalowi towarzyszy konkurs literacki adresowany do osób przed debiutem wydawniczym.
Nagrodę główną stanowi 5000 zł brutto oraz publikacja opowiadania na stronie internetowej festiwalu.
Szczegółowe informacje o zasadach i przebiegu konkursu – w regulaminie dostępnym do pobrania na stronie www.festiwalhaupta.pl, w zakładce Konkurs.
UWAGA! Termin nadsyłania prac mija 15 lipca!
Festiwal stanowi wspólną inicjatywę osób i instytucji, którym bliski jest cel promocji twórczości Zygmunta Haupta, największego z niesłusznie zapomnianych polskich pisarzy. Inicjatorem wydarzenia jest Andrzej Stasiuk, który objął funkcję Dyrektora Artystycznego Festiwalu.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]