Reklama

Konkurs dla Czytelników „TP” 5/2016

Konkurs dla Czytelników „TP” 5/2016

25.01.2016
Czyta się kilka minut
Nagrodą w konkursie jest książka „Losowi na przekór” – autobiografia Andrzeja Wielowieyskiego.
K

Książka, której patronem jest „Tygodnik Powszechny”, została wydana przez Bibliotekę Gazety Wyborczej.
Nagrodę otrzyma pierwszych 5 osób, które na adres redakcji (ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków; z dopiskiem „Wielowieyski – konkurs”) jako pierwsze przyślą odpowiedź na pytanie:

W jakich okolicznościach Andrzej Wielowieyski poznał swoją żonę Zulę?

Odpowiedź znaleźć można m.in. na stronie www.TygodnikPowszechny.pl w wywiadzie z Zofią (Zulą) Wielowieyską „Jak pożyjesz, to będziesz wiedziała”.
Regulamin konkursu: www.TygodnikPowszechny.pl/regulamin-konkursow

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]