Reklama

Konkurs dla Czytelników „TP” 33/2015

Konkurs dla Czytelników „TP” 33/2015

09.08.2015
Czyta się kilka minut
Dla naszych Czytelników mamy 2 egzemplarze książki „Odbicie”, której patronem jest „Tygodnik Powszechny”. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:
W

W JAKIEJ ROLI WOJCIECH NOWICKI DEBIUTOWAŁ NA ŁAMACH „TYGODNIKA POWSZECHNEGO”?
Nagrodę otrzymają 2 osoby, które na adres redakcji (ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków; z dopiskiem „Odbicie”) jako pierwsze przyślą odpowiedź na pytanie.
Regulamin konkursu: www.TygodnikPowszechny.pl/regulamin-konkursow

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]