Reklama

Konkurs dla Czytelników!

Konkurs dla Czytelników!

11.10.2015
Czyta się kilka minut
Tylko u nas do wygrania 3 podwójne zaproszenia na wyjątkowy, długo oczekiwany koncert Dave Matthews Band który po raz pierwszy zagra w Polsce 28 października 2015!
Fot. Rene Huemer
A

Aby je zdobyć, trzeba odpowiedzieć na pytanie:

Kiedy (chodzi o podanie miesiąca i roku) zrobione zostało zdjęcie, które znajduje się na str. 68-69 wydania specjalnego „Tygodnika Powszechnego” KANON: Sztuka rozmowy?

Organizatorem koncertu jest Prestige MJM. „Tygodnik Powszechny” jest jego patronem medialnym.

Na odpowiedzi czekamy pod adresem tp@tygodnik.com.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]