Reklama

Konkurs dla Czytelników 1/2019

Konkurs dla Czytelników 1/2019

24.12.2018
Czyta się kilka minut
Nagrodą w konkursie jest nowa płyta Karoliny Cichej i Elżbiety Rojek „Jeden / Wiele”.
N

Nagrodę otrzyma 5 osób, które na adres redakcji („Tygodnik Powszechny”, ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków, z dopiskiem „Konkurs” ) jako pierwsze przyślą odpowiedź: Wymień co najmniej 5 języków, w których śpiewają Karolina Cicha i Elżbieta Rojek na płycie „Jeden / Wiele”.

Regulamin konkursu: www.TygodnikPowszechny.pl/regulamin-konkursow

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]