Reklama

Ładowanie...

Kluby „Tygodnika” zapraszają

Kluby „Tygodnika” zapraszają

11.01.2016
Czyta się kilka minut
K

KOLĘDY W KRAKOWIE
Krakowski Klub „TP” zaprasza wszystkich członków i sympatyków Klubu na tradycyjny wieczór kolęd oraz spotkanie z ks. Adamem Bonieckim w niedzielę 17 stycznia o godz. 18.00 do Herbewa przy ul. Lubelskiej 29 (bezpłatny parking wewnątrz budynku do dyspozycji gości).
W GLIWICACH O 10 PRZYKAZANIACH
Gliwicki Klub „TP” zaprasza w poniedziałek 18 stycznia o godz. 18.00 na spotkanie z redaktorem „Tygodnika Powszechnego” Piotrem Sikorą. Tematem spotkania będzie „10 przykazań dawniej i dziś”. Spotkanie odbędzie się jak zwykle w sali nr 15 przy ul. Barlickiego 3 w Gliwicach.
Zapraszamy – wstęp wolny.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]