Reklama

Kluby „Tygodnika” zapraszają

Kluby „Tygodnika” zapraszają

18.10.2015
Czyta się kilka minut
W

WARSZAWA
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” oraz Wydawnictwo WIĘŹ zapraszają na spotkanie „Homilia – autorytatywny wykład czy zaproszenie do dyskusji”, które odbędzie się 22 października, o godz. 19.00, w siedzibie KiK-u przy ul. Freta 20/24A (drugie piętro).
Gościem spotkania będzie ks. ANDRZEJ DRAGUŁA, autor książki „Emaus. Tajemnice siódmego dnia”, teolog, członek redakcji WIĘZI, wykładowca, kierownik katedry na Wydziale Teologicznym US, a rozmawiać z nim będzie SEBASTIAN DUDA – filozof, teolog, członek redakcji i Laboratorium WIĘZI, wykładowca Instytutu Badań Literackich PAN.
GLIWICE
Gliwicki Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza wszystkich członków, sympatyków oraz osoby zainteresowane na prelekcję o. GRZEGORZA KRAMERA SJ pt. „Kościół wychodzi do ludzi – jak to się robi w Krakowie?”.
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 26 października, o godz. 17.00 w Domu Aktywnej Młodzieży w Gliwicach przy ul. Barlickiego 3, sala nr 15.
NOWY KLUB W BELGII
W Leuven powstaje kolejny Klub „Tygodnika”. Wszystkich stałych i mniej regularnych Czytelników, a także osoby, którym bliski jest duch, nowoczesny intelektualizm i wrażliwość społeczno-katolicka pisma, zapraszamy do zaangażowania się w budowanie żywej i dynamicznej społeczności „Tygodnikowej”.
Tych z Państwa, którzy zainteresowani są aktywnym udziałem w Klubie, prosimy o kontakt pod adresem leuven@klubtygodnika.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]