Reklama

Kluby „Tygodnika” zapraszają

Kluby „Tygodnika” zapraszają

20.09.2015
Czyta się kilka minut
Na wykład Michała Palucha OP „Sekularyzacja. Między szansą a zagrożeniem”
O

Odbędzie się on 23 września, o godz. 19.30, w bibliotece klasztornej, Oldenburger Str. 46, 10551 Berlin;
Oraz na III Zjazd Klubów Tygodnika Powszechnego, który odbędzie się w Krakowie w dniach 3-4 października, z udziałem m.in. ZUZANNY RADZIK, prof. JÓZEFA MAJEWSKIEGO, dr JUSTYNY MELONOWSKIEJ oraz członków redakcji „Tygodnika Powszechnego”. Szczegółowe informacje: krakow@klubtygodnika.pl.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]