Reklama

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

10.02.2020
Czyta się kilka minut
B

BYDGOSZCZ – wtorek, 18 lutego, godz. 18.00

„Taki mamy klimat”. Gościem będzie: Ewa Bieńczyk. Miejsce: Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ul. K. Szymanowskiego 3).

OLSZTYN – środa, 19 lutego, godz. 18.00

„Duchowe wędrowanie”. Gościem będzie: o. Tomasz Dostatni OP. Miejce: Dom Mendelsohna (ul. Zyndrama z Maszkowic 2).

POZNAŃ – czwartek, 13 lutego, godz. 18.00

„Innego cudu nie będzie”. Gościem będzie: o. Wacław Oszajca SJ. Miejsce: Festiwal Malta (ul. Ratajczaka 44).

WARSZAWA – czwartek, 13 lutego, godz. 19.00

„Trudne dziedzictwo. W poszukiwaniu tożsamości”. Gośćmi będą: Aleksandra Domańska oraz Paweł Stachowiak. Miejsce: sala KIK, II piętro (ul. Freta 20/24A).

ZIELONA GÓRA – środa, 12 lutego, godz. 18.00

„Rozmowy o wierze i niewierze”. Gościem będzie: o. Wacław Oszajca SJ. Miejsce: Piekarnia Cichej Kobiety (ul. Fabryczna 13).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]