Reklama

Ładowanie...

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

10.02.2020
Czyta się kilka minut
B

BYDGOSZCZ – wtorek, 18 lutego, godz. 18.00

„Taki mamy klimat”. Gościem będzie: Ewa Bieńczyk. Miejsce: Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ul. K. Szymanowskiego 3).

OLSZTYN – środa, 19 lutego, godz. 18.00

„Duchowe wędrowanie”. Gościem będzie: o. Tomasz Dostatni OP. Miejce: Dom Mendelsohna (ul. Zyndrama z Maszkowic 2).

POZNAŃ – czwartek, 13 lutego, godz. 18.00

„Innego cudu nie będzie”. Gościem będzie: o. Wacław Oszajca SJ. Miejsce: Festiwal Malta (ul. Ratajczaka 44).

WARSZAWA – czwartek, 13 lutego, godz. 19.00

„Trudne dziedzictwo. W poszukiwaniu tożsamości”. Gośćmi będą: Aleksandra Domańska oraz Paweł Stachowiak. Miejsce: sala KIK, II piętro (ul. Freta 20/24A).

ZIELONA GÓRA – środa, 12 lutego, godz. 18.00

„Rozmowy o wierze i niewierze”. Gościem będzie: o. Wacław Oszajca SJ. Miejsce: Piekarnia Cichej Kobiety (ul. Fabryczna 13).

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]