Reklama

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

28.12.2019
Czyta się kilka minut
K

KATOWICE, wtorek, 7 stycznia, godz. 18

„Czy w Katowicach potrzebny jest Klub »TP«?”. Gośćmi będą Jarosław Makowski oraz Tomasz Golonka OP. Miejsce: sala Benedyktynka Biblioteki Śląskiej (pl. Rady Europy 1, wejście od ul. Damrota).

WARSZAWA, czwartek, 9 stycznia, godz. 19

„Hej kolęda, kolęda!” – wspólne śpiewanie kolęd z chórem Kameleon. Miejsce: sala KIK (ul. Freta 20/24A).

ZIELONA GÓRA, środa, 8 stycznia, godz. 18

„Kościół wobec osób LGBT”. Gośćmi będą Andrzej Kuśmierski OP oraz Ignacy Dudkiewicz. Miejsce: Piekarnia Cichej Kobiety (ul. Fabryczna 13).

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]