Reklama

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

09.12.2019
Czyta się kilka minut
W

WARSZAWA, czwartek, 12 grudnia, godz. 18.00

„Od solidarności po iluzję” – „Etyka solidarności” ks. J. Tischnera. Gościem będzie: Anna Karoń-Ostrowska. Miejsce: sala KIK, II piętro (ul. Freta 20/24A).

WROCŁAW, środa, 11 grudnia, godz. 17.00

„Najważniejszy wrzesień świata”, autorskie spotkanie z Markiem Rabijem – autorem reportażu o Rohingach, redaktorem „Tygodnika Powszechnego”. Miejsce: Klub Literacki „Proza” (ul. Przejście Garncarskie 2).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]