Reklama

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

25.11.2019
Czyta się kilka minut
O

Olsztyn piątek, 6 grudnia, godz. 17.00

„Hospicjum w centrum życia”. Gośćmi będą: Katarzyna Jabłońska, prof. Krystyna de Walden-Gałuszko, dr Elżbieta Szwałkiewicz, ks. Paweł Zięba. Miejsce: WBP, sala konferencyjna 3 (ul. 1 Maja 5).

Zielona Góra, wtorek, 3 grudnia, godz. 19.00

„Obraz osoby i narodu oczami Edyty Stein”. Miejsce: parafia pw. św. Józefa Oblubieńca. Spotkanie poprzedzi msza św. o godz. 18.30.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]