Reklama

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

04.11.2019
Czyta się kilka minut
K

KĘDZIERZYN-KOŹLE, środa, 13 listopada, godz. 17

„Sklep z babciami i nie tylko”. Gościem będzie Dominika Gałka. Miejsce: Rynek 3.

KRAKÓW, niedziela, 10 listopada, godz. 18

„Pękający Kościół”. Gośćmi będą Ewelina Pytel, Janusz Poniewierski, Mateusz Burzyk.
Miejsce: sala konferencyjna Herbewa (ul. Lubelska 29).

WARSZAWA, sobota, 9 listopada, godz. 16

„Witkacy. Filozof i ekscentryk”. Gościem będzie Przemysław Pawlak, prezes zarządu Instytutu Witkacego. Miejsce: Stacja Muranów (ul. Gen. Andersa 13).

WARSZAWA, czwartek, 14 listopada, godz. 18

„Jaki Kościół? Dziedzictwo myśli prof. Stefana Swieżawskiego”. Gośćmi będą Anna Karoń-Ostrowska, Tadeusz Bartoś. Miejsce: sala KIK (ul. Freta 20/24A).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]