Reklama

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

28.10.2019
Czyta się kilka minut
G

GLIWICE, wtorek, 5 listopada, godz. 18.00

„Czy sztuczna inteligencja może wyręczyć lekarza?”. Gościem będzie Łukasz Lamża. Miejsce: Klub Pracowników Politechniki Śląskiej (ul. Banacha 3).

SŁUPSK, środa, 6 listopada, godz. 17.00

„Chrześcijańskie, europejskie, narodowe... Debata o wartościach”. Miejsce: Akademia Pomorska (ul. Boh. Westerplatte 64, aula 414).

WARSZAWA, sobota, 9 listopada, godz. 16.00

„Witkacy. Filozof i ekscentryk”. Gościem będzie Przemysław Pawlak. Miejsce: Stacja Muranów (ul. Gen. Andersa 13).

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]