Reklama

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

28.10.2019
Czyta się kilka minut
G

GLIWICE, wtorek, 5 listopada, godz. 18.00

„Czy sztuczna inteligencja może wyręczyć lekarza?”. Gościem będzie Łukasz Lamża. Miejsce: Klub Pracowników Politechniki Śląskiej (ul. Banacha 3).

SŁUPSK, środa, 6 listopada, godz. 17.00

„Chrześcijańskie, europejskie, narodowe... Debata o wartościach”. Miejsce: Akademia Pomorska (ul. Boh. Westerplatte 64, aula 414).

WARSZAWA, sobota, 9 listopada, godz. 16.00

„Witkacy. Filozof i ekscentryk”. Gościem będzie Przemysław Pawlak. Miejsce: Stacja Muranów (ul. Gen. Andersa 13).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]