Reklama

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

Kluby „TP” zapraszają na spotkania

24.06.2019
Czyta się kilka minut
K

KRAKÓW – piątek, 28 czerwca, godz. 18

„Antoni Gołubiew – pisarz i publicysta”. Gośćmi będą Katarzyna Barańska, Henryk Woźniakowski, Jadwiga ­Wielgut-Walczak, Józefa Hennelowa. Miejsce: Herbewo (ul. Lubelska 29).

ZIELONA GÓRA – wtorek, 2 lipca, godz. 18

„Prawo każdego do dobrego państwa”. Gościem będzie prof. Andrzej Rzepliński. Miejsce: Piekarnia Cichej Kobiety (ul. Fabryczna 13).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]