Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

24.04.2016
Czyta się kilka minut
O

O OBLICZACH WIARY W WARSZAWIE
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie z Kościołem Ewangelicko-Reformowanym, pierwsze z cyklu „Różne oblicza wiary”. Gościem spotkania będzie ks. MICHAŁ JABŁOŃSKI, teolog ewangelicki, proboszcz stołecznej parafii.
Zapraszamy w czwartek 12 maja, o godz. 19.30 przy ul. Freta 20/24A, sala KIK.

KLUB „TYGODNIKA POWSZECHNEGO” WE WROCŁAWIU zaprasza na spotkanie z o. MACIEJEM ZIĘBĄ. Dyskusja wokół ostatniej książki naszego gościa pt. „Kłopot za kłopotem. Katolik w dryfującej Europie”, którą poprowadzi prof. Mieczysław Inglot, dotyczyć będzie zwłaszcza spojrzenia na religię w relacji do świata kultury i nauki.
Zapraszamy już w środę 27 kwietnia na godz. 18.00 do księgarnio-kawiarni Tajne Komplety (Wrocław, ul. Przejście Garncarskie 2).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]