Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

03.06.2019
Czyta się kilka minut
L

LUBLIN – środa, 12 czerwca, godz. 18.00

„Czy zwierzęta mają duszę?”. Gościem będzie Szymon Hołownia. Miejsce: Trybunał Koronny (Rynek 1).

ZIELONA GÓRA – poniedziałek, 17 czerwca, godz. 18.00

„Jan Józef Lipski i rok 1989: ryzyko, które było warte podjęcia”. Gościem będzie Łukasz Garbal. Miejce: Piekarnia Cichej Kobiety (ul. Fabryczna 13).

WARSZAWA – czwartek, 13 czerwca, godz. 18.30

„Ukryte piękno. Architektura współczesnych kościołów”. Gościem będzie Jakub Turbasa. Miejsce: Stacja Muranów (ul. gen. Ander­sa 13). Książkę będzie można kupić podczas spotkania.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]