Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

03.06.2019
Czyta się kilka minut
L

LUBLIN – środa, 12 czerwca, godz. 18.00

„Czy zwierzęta mają duszę?”. Gościem będzie Szymon Hołownia. Miejsce: Trybunał Koronny (Rynek 1).

ZIELONA GÓRA – poniedziałek, 17 czerwca, godz. 18.00

„Jan Józef Lipski i rok 1989: ryzyko, które było warte podjęcia”. Gościem będzie Łukasz Garbal. Miejce: Piekarnia Cichej Kobiety (ul. Fabryczna 13).

WARSZAWA – czwartek, 13 czerwca, godz. 18.30

„Ukryte piękno. Architektura współczesnych kościołów”. Gościem będzie Jakub Turbasa. Miejsce: Stacja Muranów (ul. gen. Ander­sa 13). Książkę będzie można kupić podczas spotkania.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]