Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

08.04.2019
Czyta się kilka minut
B

BIELSKO-BIAŁA – piątek, 12 kwietnia, godz. 17.00

Spotkanie „Naród, religia, polityka, Belfast”. Gościem będzie Aleksandra Łojek. Miejsce: Książnica Beskidzka (ul. Słowackiego 17A).

GDAŃSK – czwartek, 11 kwietnia, godz. 18.30

Spotkanie „Zupa na Monciaku”. Miejsce: Dom Hospicyjny im. Ks. Dutkiewicza (ul. Kopernika 6).

KOSZALIN – niedziela, 14 kwietnia, godz. 18.00

Spotkanie „Biblia na nowe tysiąclecie”. Gościem będzie ks. prof. Janusz Lemański. Miejsce: Katedralny Dom Parafialny (ul. Bolesława Chrobrego 7).

OLSZTYN – sobota, 13 kwietnia, godz. 16.00

Spotkanie informacyjne. Miejsce: Dom Mendelsohna (ul. Zyndrama z Maszkowic 2).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]