Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

01.04.2019
Czyta się kilka minut
B

BIELSKO-BIAŁA – piątek, 12 kwietnia, godz. 17.00

Spotkanie z Aleksandrą Łojek „Belfast. 99 ścian pokoju”. Miejsce: Książnica Beskidzka (ul. Słowackiego 17A).

GLIWICE – poniedziałek, 8 kwietnia, godz. 18.00

Spotkanie „Wyjść z logiki plemiennej wojny”. Gościem będzie Paweł Bravo. Miejsce: Klub pracowników Politechniki Śląskiej (ul. Banacha 3).

LUBLIN – piątek, 5 kwietnia, godz. 17.00

Spotkanie „Europa w Polsce, Polska w Europie – obywatel wobec zmian w polskim wymiarze sprawiedliwości”. Miejsce: Teatr Stary (ul. Jezuicka 18).

WARSZAWA – sobota, 6 kwietnia, godz. 16.00

Kawiarenka „Polska Żydowska. Jaka pamięć leczy rany”. Gościem będzie Michał Okoński. Miejsce: Stacja Muranów (ul. Gen. Andersa 13).

czwartek, 11 kwietnia, godz. 19.00

Spotkanie z cyklu „Wspólne czytanie”: „Jaki Kościół jest do zbawienia koniecznie potrzebny”. Miejsce: sala KIK (ul. Freta 20/24A).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]