Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

25.03.2019
Czyta się kilka minut
B

BERLIN – czwartek, 4 kwietnia, godz. 19.00

Dyskusja „Ewangeliczne ubóstwo w życiu Kościoła”. Miejsce: sala seminaryjna w klasztorze oo. Dominikanów (Oldenburger Str. 46).

BIAŁYSTOK – wtorek, 2 kwietnia, godz. 18.00

Dyskusja „Mowa nienawiści”. Miejsce: restauracja Kwestia Czasu (pl. Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1).

KRAKÓW – niedziela, 31 marca, godz. 18.00

Spotkanie „Miasto Kraków w walce o czyste powietrze”. Miejsce: sala konferencyjna Herbewa (ul. Lubelska 29).

SOPOT – czwartek, 28 marca, godz. 16.30

Spotkanie „Ikona – napisany dogmat”. Gośćmi będą Anna Sujecka, ks. Mariusz Synak. Miejsce: Biblioteka Miejska (ul. Grodzka 3).

ZIELONA GÓRA – czwartek, 28 marca, godz. 18.00

Spotkanie „Państwo prawa. Rozważania o harmonii i sprawiedliwości”. Gościem będzie prof. Fryderyk Zoll. Miejsce: Piekarnia Cichej Kobiety (ul. Fabryczna 13).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]