Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

18.03.2019
Czyta się kilka minut
G

GRUDZIĄDZ – środa, 27 marca, godz. 17.30

„Doświadczenie innego – spotkanie w ramach Dni Tischnerowskich”. Miejsce: Niepubliczna SP nr 1, ul. Chełmińska 121.

LIPSK – czwartek, 21 marca, godz. 16.30

Spotkanie połączone ze zwiedzaniem muzeum Bacha. Miejsce: Muzeum Jana Sebastiana Bacha (Thomaskirchhof 15/16).

POZNAŃ – 23–26 marca

10-lecie Klubu. Więcej o wydarzeniu na: www.klubtygodnika.pl

SŁUPSK – czwartek, 28 marca, godz. 16.45

Spotkanie „Ikona – napisany dogmat”. Gośćmi będą Anna Sujecka i ks. Mariusz Synak. Miejsce: Biblioteka Miejska (ul. Grodzka 3).

ZIELONA GÓRA – czwartek, 28 marca, godz. 18.00

Spotkanie „Państwo prawa. Rozważania o harmonii i sprawiedliwości”. Gościem będzie prof. Fryderyk Zoll. Miejsce: Piekarnia Cichej Kobiety (ul. Fabryczna 13).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]