Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

18.02.2019
Czyta się kilka minut
B

BIAŁYSTOK – wtorek, 26 lutego, godz. 18.00

Spotkanie organizacyjne. Miejsce: Kwestia czasu (pl. NZS 1).

GRUDZIĄDZ – poniedziałek, 4 marca, godz. 17.30

Spotkanie „Opisując życie wierszem”. Gościem będzie Wojciech Bonowicz. Miejsce: aula Niepublicznej Szkoły Podstawowej 1 (ul. Chełmińska 121).

RZESZÓW – piątek, 22 lutego, godz. 19.00

Spotkanie „Pustelnia w środku świata”. Gościem będzie Krystyna Lenkowska. Miejsce: antykwariat klasztoru oo. Dominikanów (ul. Dominikańska 15).

WARSZAWA – czwartek, 28 lutego, godz. 18.00

Spotkanie autorskie „Przesilona wątpliwość. O duchowości zanurzonej w sztuce”. Gościem będzie Sebastian Duda, autor książki „Przesilona wątpliwość”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]