Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

24.12.2018
Czyta się kilka minut
B

BIELSKO-BIAŁA – poniedziałek, 7 stycznia, godz. 17.00

Spotkanie „Czy młodzi zmienią Kościół”. Gościem będzie Jarosław Makowski. Miejsce: Książnica Beskidzka (ul. Słowackiego 17A).

LUBLIN – czwartek, 10 stycznia, godz. 18.00

Spotkanie „Patriotyzm-nacjonalizm- -katolicyzm”. Gośćmi będą Aleksander Hall, Andrzej Romanowski i o. Ludwik Wiśniewski OP. Miejsce: Trybunał Koronny (Rynek 1).

WARSZAWA – czwartek, 10 stycznia, godz. 19.00

Spotkanie „Czym jest otwartość w Kościele”. Gościem będzie Piotr Sikora. Miejsce: sala KIK (ul. Freta 20/24A, II piętro).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]