Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

24.09.2018
Czyta się kilka minut
G

GDAŃSK, CZWARTEK, 27.09, GODZ. 18.30

Spotkanie „Chrześcijaństwo w dialogu z innymi religiami”. Gościem będzie ks. Krzysztof Niedałtowski. Miejsce: Hospicjum Dutkiewicza (ul. Kopernika 6).

GLIWICE, CZWARTEK, 27.09, GODZ. 18.00

Spotkanie „Historia wielkiego przemilczenia”. Gościem będzie Zuzanna Radzik. Miejsce: Klub Pracowników Politechniki Śląskiej (ul. Banacha 3).

LUBLIN, SOBOTA, 6.10, GODZ. 16.00

Spotkanie założycielskie. Miejsce: klasztor oo. Dominikanów (ul. Złota 9).

WARSZAWA, PONIEDZIAŁEK, 1.10, GODZ. 18.00

Kawiarenka „Miłość nie zastępcza – o adopcji i dzieciach czekających na miłość”. Gościem będzie Przemysław Wilczyński. Miejsce: Stacja Muranów (ul. Gen. Andersa 13).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]