Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

28.05.2018
Czyta się kilka minut
B

BERLIN – 7 czerwca, godz. 19.00

Spotkanie „Wierzący – niewierzący, czy może być nam po drodze?”. Gościem będzie Tamara Kasprzyk-Przybysz. Klasztor oo. dominikanów, Oldenburger Str. 46.

BIELSKO-BIAŁA – 5 czerwca, godz. 17.00

Spotkanie z ks. prof. Andrzejem Perzyńskim. LO Tow. Szkolnego im. M. Reja, ul. Frycza-Modrzewskiego 12.

OSLO – 11 czerwca, godz. 17.30

Spotkanie z Niną Witoszek, autorką książki „Najlepszy kraj na świecie”. Harald Hårfagres gate 2. Zgłoszenia: agatalazor@gmail.com

WARSZAWA – 2 czerwca, godz. 17.00

Kawiarenka klubowa. Gościem będzie Michał Okoński. Stacja Muranów, ul. Andersa 13, wejście od dziedzińca.

ZIELONA GÓRA – 5 czerwca, godz. 18.00

Spotkanie organizacyjne. Piekarnia Cichej Kobiety, ul. Fabryczna 13.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]