Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

28.05.2018
Czyta się kilka minut
B

BERLIN – 7 czerwca, godz. 19.00

Spotkanie „Wierzący – niewierzący, czy może być nam po drodze?”. Gościem będzie Tamara Kasprzyk-Przybysz. Klasztor oo. dominikanów, Oldenburger Str. 46.

BIELSKO-BIAŁA – 5 czerwca, godz. 17.00

Spotkanie z ks. prof. Andrzejem Perzyńskim. LO Tow. Szkolnego im. M. Reja, ul. Frycza-Modrzewskiego 12.

OSLO – 11 czerwca, godz. 17.30

Spotkanie z Niną Witoszek, autorką książki „Najlepszy kraj na świecie”. Harald Hårfagres gate 2. Zgłoszenia: agatalazor@gmail.com

WARSZAWA – 2 czerwca, godz. 17.00

Kawiarenka klubowa. Gościem będzie Michał Okoński. Stacja Muranów, ul. Andersa 13, wejście od dziedzińca.

ZIELONA GÓRA – 5 czerwca, godz. 18.00

Spotkanie organizacyjne. Piekarnia Cichej Kobiety, ul. Fabryczna 13.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]