Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

21.05.2018
Czyta się kilka minut
C

CHOJNICE – środa, 30 maja, godz. 17.00

Spotkanie „Śladami Żydów Pomorskich”. Gościem będzie Mikołaj Grynberg. Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna (ul. Wysoka 3).

GDAŃSK – czwartek, 24 maja, godz. 18.30

Spotkanie „Jedność w różnorodności. Analiza porównawcza trzech pontyfikatów”. Gościem będzie prof. Józef Majewski. Miejsce: Dom Hospicyjny (ul. Kopernika 6).

KRAKÓW – niedziela, 27 maja, godz. 19.00

Spotkanie „Dzieło Hanny Chrzanowskiej – i co dalej?”. Gośćmi będą Izabela Świertnia, Helena Matoga, Krystyna Pęchalska oraz Jadwiga i Stanisław Kracikowie. Miejsce: Instytut Myśli Józefa Tischnera (ul. Sławkowska 14).

WROCŁAW – piątek, 25 maja, godz. 18.00

Spotkanie „Tischner czyta Katechizm – rewolucja w Kościele”. Miejsce: Księgarnio-Kawiarnia Tajne Komplety (ul. Przejście Garncarskie 2).

ZIELONA GÓRA – poniedziałek, 28 maja, godz. 18.00

Spotkanie „Polska praworządność na rozdrożu”. Gościem będzie prof. Marcin Matczak. Miejsce: Piekarnia Cichej Kobiety (ul. Fabryczna 13).

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]