Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

14.05.2018
Czyta się kilka minut
B

Bielsko-Biała

– poniedziałek, 21 maja, godz. 17.00. Spotkanie autorskie „Dalej jest noc...” z prof. Dariuszem Libionką. Miejsce: Książnica Beskidzka (ul. Słowackiego 17A).

Bielsko-Biała

– czwartek, 24 maja, godz. 17.30. Spotkanie z ks. Adamem Bonieckim. Miejsce: LO Towarzystwa Szkolnego (ul. Frycza Modrzewskiego 12).

Gdańsk

– czwartek, 24 maja, godz. 18.30. Spotkanie „Jedność w różnorodności. Analiza porównawcza trzech pontyfikatów”. Gościem będzie prof. Józef Majewski. Miejsce: Dom Hospicyjny (ul. Kopernika 6).

Grudziądz

– czwartek, 18 maja, godz. 17.30. Spotkanie „Tygodnik Powszechny – jak to się zaczęło?”. Miejsce: kawiarnia Kontynenty (ul. Starorynkowa 12/14).

Słupsk

– środa, 23 maja, godz. 17.00. Spotkanie „Żydzi i czarownice”. Gościem będzie Zuzanna Radzik. Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna (ul. Grodzka 3). Spotkanie będzie połączone z promocją książki Enzo Bianchiego „Jezus i kobiety”.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]