Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

15.05.2017
Czyta się kilka minut
G

GLIWICE: Gliwicki Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na zwiedzanie ludwisarni państwa Felczyńskich w Taciszowie w piątek 19 maja. Zwiedzanie rozpocznie się o godz. 10.30.
LONDON: Klub „Tygodnika Powszechnego” w London (Ontario) zaprasza na spotkanie poświęcone twórczości Marca Chagalla, które odbędzie się w sobotę 27 maja, o godz. 18.00 w sali parafialnej kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej (419 Hill Street). Spotkanie poprowadzi Małgorzata Floryan.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]