Reklama

Ładowanie...

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

07.05.2017
Czyta się kilka minut
B

BERLIN: Berliński Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie pt. „Duchowość a płeć”, czwartek 11 maja, godz. 19.00 w bibliotece klasztornej oo. Dominikanów (Oldenburger Str. 46, 10551 Berlin). Wprowadzenie do dyskusji: Andrzej Dołęga OP.

WROCŁAW: Wrocławski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na wykład popularnonaukowy „O wrodzonej i społecznej odporności pszczół, ich genetyce, a także o wpływie człowieka na dobrostan pszczół”, w którym udział weźmie dr hab. Małgorzata Cebrat – biolog molekularny z wrocławskiego oddziału PAN, członkini Klubu „TP”. Czwartek, 11 maja, godz. 18.00 w księgarnio-kawiarni Tajne Komplety (Wrocław, ul. Przejście Garncarskie 2).

LONDON: Klub „Tygodnika Powszechnego” w London, Ontario, zaprasza na spotkanie poświęcone twórczości Marca Chagalla. Odbędzie się w sobotę 27 maja, godz. 18.00 w sali parafialnej kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej (419 Hill Street). Spotkanie poprowadzi Małgorzata Floryan.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]