Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

26.03.2017
Czyta się kilka minut
W

WARSZAWA. Warszawski Klub zaprasza na spotkanie „#upał – medialne uzależnienie” w czwartek, 30 marca, o godz. 19.00 w Faktycznym Domu Kultury (ul. Gałczyńskiego 12). Z MICHAŁEM OLSZEWSKIM, autorem książki „#upał”, wieloletnim dziennikarzem „Tygodnika Powszechnego”, laureatem Nagrody im. Kapuścińskiego rozmawiać będzie Aleksandra Klich.
WROCŁAW. Wrocławski Klub zaprasza na debatę „Przekażmy sobie znak pokoju. Katolik wobec osób LGBT” z udziałem DOMINIKI KOZŁOWSKIEJ, KS. MICHAŁA CZAJKOWSKIEGO oraz MARCINA DZIERŻANOWSKIEGO
w czwartek, 30 marca, o godz. 18.00 w księgarnio-kawiarni Tajne Komplety (ul. Przejście Garncarskie 2).
GLIWICE. Gliwicki Klub zaprasza na spotkanie „Działalność Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce, a zwłaszcza na Górnym Śląsku” w poniedziałek, 3 kwietnia, o godz. 18.00 w sali 15 (ul. Barlinecka 3). Gościem spotkania będzie AGNIESZKA DŁOCIOK.
.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]