Reklama

Kluby „TP” zapraszają

Kluby „TP” zapraszają

28.01.2017
Czyta się kilka minut
G

GLIWICE
Gliwicki Klub „TP” zaprasza na spotkanie ekumeniczne z o. Szymonem Piotrem Jankowskim z parafii greckokatolickiej w Krakowie. Zapraszamy w poniedziałek 6 lutego o godz. 17.30 w Domu Aktywnej Młodzieży (ul. Barlickiego 3, sala 15).

WARSZAWA
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie pt. „Człowiek wobec wrogości. Jak reagować na język nienawiści, agresję w życiu społecznym, akty przemocy i wykluczenia”. Gościem spotkania będzie Bogdan Białek, redaktor naczelny miesięcznika „Charaktery”. Spotkanie odbędzie się 9 lutego o godz. 19.00 w sali KIK-u (ul. Freta 20/24A, Warszawa).

LONDON
Klub „TP” w Kanadzie zaprasza na spotkanie poświęcone twórczości Henryka Sienkiewicza. Zapraszamy w sobotę 18 lutego o godz. 18.00 do małej sali parafialnej kościoła Matki Boskiej Częstochowskiej (419 Hill Street, London, Ontario, Kanada).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]