Reklama

Klub „Tygodnika” zaprasza

Klub „Tygodnika” zaprasza

02.11.2015
Czyta się kilka minut
K

KRAKÓW: POLSKA PARAFIA W MUZUŁMAŃSKIM LONDYNIE

Krakowski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie pt. „Polska parafia w muzułmańskim Londynie”, które odbędzie się w niedzielę 8 listopada o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Herbewa (wejście od ul. Lubelskiej 29). Gościem spotkania będzie ks. KAROL ROGASIK SCHR z polskiej misji w Anglii i Walii, z którym porozmawia red. Marcin Żyła.

Więcej informacji: krakow@klubtygodnika.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]