Reklama

Klub „Tygodnika” zaprasza

Klub „Tygodnika” zaprasza

25.10.2015
Czyta się kilka minut
Poznań: czy uchodźca jest naszym bliźnim?
K

Kryzys humanitarny związany z napływem do Europy rzesz uchodźców oraz apel sformułowany w związku z nim przez papieża Franciszka obnażył istotne słabości naszego katolicyzmu. W Poznaniu bp DAMIAN BRYL, ŁUKASZ DULĘBA i dr PIOTR FORECKI dyskutować będą na temat stosunku katolików do uchodźców podczas spotkania zatytułowanego „Uchodźca – nasz bliźni? Co o polskim katolicyzmie mówi nasz stosunek do uchodźców”.

Zapraszamy w czwartek 29 października (godz. 19.00) do Cafe Misja, ul. Gołębia 1 w Poznaniu.

Więcej informacji: klubtygodnika.pl/wydarzenia i poznan@klubtygodnika.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]