Reklama

Klub „Tygodnika” zaprasza

Klub „Tygodnika” zaprasza

11.10.2015
Czyta się kilka minut
O homilii
W

Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” i Wydawnictwo WIĘŹ zapraszają na spotkanie wokół książki „Emaus. Tajemnice ósmego dnia” ks. Andrzej Draguły: – „Homilia – autorytatywny wykład czy zaproszenie do dyskusji”. W rozmowie udział wezmą członkowie redakcji „Więzi” i Laboratorium WIĘZI, ks. Andrzej Draguła – teolog, współpracownik „Tygodnika Powszechnego” oraz Sebastian Duda – filozof, teolog, publicysta.
Czwartek, 22 października o godz. 19.00, Piwna 20/24A (sala KIK, drugie piętro).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]