Reklama

Klub „Tygodnika” zaprasza

Klub „Tygodnika” zaprasza

28.09.2015
Czyta się kilka minut
W

W Warszawie o kobietach
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie „Kobiety Kościoła – drogi bez granic”, które odbędzie się 8 października o godz. 19.00, w sali KIK, ul. Piwna 20/24A. Tematem spotkania będą postawy i aktywność kobiet w przemianach posoborowych oraz rozumienie i realizowanie kobiecego powołania w Kościele.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]