Reklama

Klub „TP” zaprasza

Klub „TP” zaprasza

06.12.2015
Czyta się kilka minut
B

BERLIN W LITERATURZE I FILMIE
Berliński Klub „Tygodnika Powszechnego” serdecznie zaprasza na spotkanie dotyczące obecności niemieckiej stolicy w literaturze i filmie. Spotkanie odbędzie się w środę 9 grudnia o godz. 19.00 w klasztorze oo. Dominikanów na Moabicie (Oldenburger Str. 46, 10551 Berlin).
Więcej informacji: berlin@klubtygodnika.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]