Reklama

Klub „TP” zaprasza

Klub „TP” zaprasza

06.12.2015
Czyta się kilka minut
B

BERLIN W LITERATURZE I FILMIE
Berliński Klub „Tygodnika Powszechnego” serdecznie zaprasza na spotkanie dotyczące obecności niemieckiej stolicy w literaturze i filmie. Spotkanie odbędzie się w środę 9 grudnia o godz. 19.00 w klasztorze oo. Dominikanów na Moabicie (Oldenburger Str. 46, 10551 Berlin).
Więcej informacji: berlin@klubtygodnika.pl

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]