Reklama

Klub „TP” zaprasza

Klub „TP” zaprasza

10.04.2017
Czyta się kilka minut
W

WARSZAWA
Warszawski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie „Być przyzwoitym w niespokojnych czasach”. W rozmowie wezmą udział: MARIA ROGACZEWSKA, PAULA SAWICKA, KS. ALFRED WIERZBICKI. Prowadzenie: JERZY SOSNOWSKI. Wtorek, 25 kwietnia, godz. 18.00, klub Państwomiasto (ul. Andersa 29).

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]