Reklama

Karnawał

Karnawał

23.10.2017
Czyta się kilka minut
Wszystkim nam, zadowolonym z bycia fajnymi i mającymi rację, oraz czującymi znaczną moralną wyższość nad resztą, mającą inne od naszych poglądy, bardzo polecam książkę „Kill All Normies”.
S

Siedząc wygodnie w przyjemnej bańce ­informacyjnej, niegdyś aktywna na Facebooku, ale otoczona niemal wyłącznie ludźmi, z którymi się zgadzałam, czułam się dobrze, utwierdzając się z każdym postem popartym licznymi polubieniami, że znów mam rację i świat powinien być urządzony tak, jak to postuluję w moich wpisach na fejsie. Łatwo było ulec tej iluzji i przyjemnie było w niej trwać. Każdy przecież lubi mieć swoje słuszne poglądy na wszystko (przy okazji pozdrawiam Szczepana Twardocha!).

Wszystkim nam, zadowolonym z bycia fajnymi i mającymi rację, oraz czującymi znaczną moralną wyższość nad resztą, mającą inne od naszych poglądy, bardzo polecam książkę irlandzkiej autorki Angeli Nagle „Kill All Normies”, na której polskie wydanie czekam z niecierpliwością i niniejszym nęcę wydawców gotowych podjąć ryzyko publikacji.

W czasach kiedy altprawica ma na sztandarach...

5114

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]