Reklama

KANON ostatni tydzień w sprzedaży

KANON ostatni tydzień w sprzedaży

13.07.2015
Czyta się kilka minut
Urodzinowa antologia tekstów „Tygodnika Powszechnego” z lat 1945–2015 w ekskluzywnym, bogato ilustrowanym wydaniu.
D

Dostępna w kioskach i salonach prasowych oraz na www.powszech.net/kanon

Piszą i opowiadają: Turowicz, Boniecki, Hennelowa, Tischner, Skarga, Kozłowski, Szumańska, Stomma, Musiał, Pilch, Malewska, Heller, Życiński, Bieńczyk, Błoński, Mateja, Kisielewski, Kołakowski, Szymborska, Miłosz, Barańczak, Filipowicz, Dąbrowska, Lem, Mrożek, Reszka, Słonimski, Wiśniewski, Kaczkowski, Jedlicki, Sławek, Wilczyński, Swieżawski, Kubiak, Stasiuk

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]