Reklama

Kalina Błażejowska najlepszą dziennikarką w Małopolsce

Kalina Błażejowska najlepszą dziennikarką w Małopolsce

10.05.2015
Czyta się kilka minut
Podczas gali wręczenia Nagród Dziennikarzy Małopolski, nasza autora została wyróżniona w dwóch kategoriach: "publicystyka" i "kultura". Kapituła wręczyła jej również nagrodę Grand Prix.
Kalina Błażejowska
Kalina Błażejowska
N

Na sobotniej XII Gali Dziennikarzy Małopolski, redakcja Tygodnika Powszechnego miała silą reprezentację. Kalina Błażejowska nominowana w trzech kategoriach, wygrała w dwóch. Ponadto do nagrody nominowani byli również inni nasi dziennikarze. Anna Goc w mocnej kategorii reportaż - za tekst "Oblicza przeszczepu" oraz Błażej Strzelczyk w kategorii wywiad, za rozmowę z Barbarą Piwnik.

Razem z małopolskimi dziennikarzami świętowaliśmy również 70. urodziny naszego pisma.

Przeczytaj zwycięskie i nominowane materiały:

Kalina Błażejowska:

Jak nie kochać starości (kategoria "kultura")

 

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]