Reklama

Już za tydzień: dodatki „Tygodnika Powszechnego”!

Już za tydzień: dodatki „Tygodnika Powszechnego”!

19.10.2015
Czyta się kilka minut

„WŁAŚNIE POLSKA”
– o tym, dlaczego nie powinniśmy lekceważyć europejskich ambicji krajów Europy Wschodniej i jakie korzyści czerpie Polska ze zbliżenia Zachodu ze Wschodem. W dodatku, będącym kolejną odsłoną cyklu publikacji poświęconych pomocy Polski dla Europy Wschodniej, piszą i opowiadają m.in. Peter Pomerantsev, brytyjski pisarz rosyjskiego pochodzenia, Andrzej Brzeziecki i Ziemowit Szczerek.
„POZNAŃ BAROQUE 2015”
– dodatek poświęcony poznańskiemu festiwalowi, który jest okazją do odkrywania na nowo muzyki barokowej. W dodatku do przeczytania: specyfika orkiestry doby baroku przedstawiona przez Piotra Maculewicza, muzyka kobiet XVI i XVII w. według Anety Markuszewskiej, a także rozmowa z Cezarym Zychem, dyrektorem artystycznym poznańskiego festiwalu.
„ŻYCIE PO STRACIE”
– przygotowany wspólnie z Krakowskim Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera dodatek z okazji Wszystkich Świętych.
Wśród publikacji m.in. reportaż o życiu matki po stracie dziecka, a także rozmowa z hospicyjnymi lekarkami o ich codziennej pracy i trudnych rozmowach z pacjentami i ich rodzicami.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]