Reklama

Już wkrótce MAGAZYN LITERACKI

Już wkrótce MAGAZYN LITERACKI

17.08.2015
Czyta się kilka minut
W kolejnym wydaniu „Tygodnika Powszechnego” magazyn literacki „Książki w Tygodniku”
B

BIAŁE KRUKI, czyli książki niedostępne, schowane przed wzrokiem czytelników w prywatnych bibliotekach, znane wyłącznie z opowieści nielicznych szczęśliwców, którym niegdyś udało się na chwilę wziąć je do ręki.

Jan Gondowicz i Earle Havens opowiedzą o tym, CO ROZPALA WYOBRAŹNIĘ KOLEKCJONERÓW starych i unikalnych książek, o zapiskach, które pozostawili w inkunabułach czytelnicy sprzed kilkuset lat, a także o dawnych i dzisiejszych sposobach lektury.

Poza tym PORTRET HRABIEGO JANA POTOCKIEGO, autora „Rękopisu znalezionego w Saragossie”, recenzje nowości wydawniczych, książki dla dzieci (w każdym wieku) oraz felietony Ingi Iwasiów i Piotra Śliwińskiego.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]