Reklama

JUŻ W SPRZEDAŻY

JUŻ W SPRZEDAŻY

04.12.2017
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny WYDANIE SPECJALNE”
N

Niezastąpiony przewodnik po tajemnicach wielkiego święta. Ponad 160 stron do czytania i oglądania, kanoniczne teksty wybitnych autorów „Tygodnika Powszechnego” i klasyczne dzieła sztuki.

Kup, przeczytaj i przygotuj się na święta Bożego Narodzenia. W salonach prasowych w całej Polsce E-book dostępny na powszech.net/betlejem

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]