Reklama

JUŻ W SPRZEDAŻY

JUŻ W SPRZEDAŻY

04.12.2017
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny WYDANIE SPECJALNE”
N

Niezastąpiony przewodnik po tajemnicach wielkiego święta. Ponad 160 stron do czytania i oglądania, kanoniczne teksty wybitnych autorów „Tygodnika Powszechnego” i klasyczne dzieła sztuki.

Kup, przeczytaj i przygotuj się na święta Bożego Narodzenia. W salonach prasowych w całej Polsce E-book dostępny na powszech.net/betlejem

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]