Reklama

Ładowanie...

Już w następnym wydaniu„Tygodnika Powszechnego” dodatek

Już w następnym wydaniu„Tygodnika Powszechnego” dodatek

23.11.2020
Czyta się kilka minut
DNI TISCHNEROWSKIE
WOJCIECH DRUSZCZ
N

Nadzieja raz jeszcze” – tak brzmiał temat tegorocznych Nadzwyczajnych Dni Tischnerowskich, które odbyły się od 18 do 21 listopada. W dodatku znajdziemy omówienie tego, co działo się podczas tych Dni, ale też obszerną rozmowę z tegorocznymi laureatami Nagrody Znaku i Hestii im. ks. J. Tischnera, którą poprowadzą m.in. ks. Adam Boniecki i Henryk Woźniakowski.

Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy online:

fb.com/JozefTischner
fb.com/dni.tischnerowskie
więcej info na: www.tischner.pl

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]