Reklama

Już w następnym wydaniu „TP”

Już w następnym wydaniu „TP”

23.11.2015
Czyta się kilka minut
Magazyn literacki „Książki w Tygodniku”, a w nim:
O

O lekturach naszych marzeń i bibliotekach przyszłości.
Co w 2030 lub 2040 roku chcieliby przeczytać nasi wybitni twórcy kultury?
Jak będzie wtedy wyglądał nasz świat? Jak będziemy żyć?

Oprócz tego recenzje nowości wydawniczych, felietony literackie, książki dla dzieci oraz KONKURS DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW – ponad 50 książek i audiobooków do wygrania na Mikołaja – w tym najnowsze książki autorów „Tygodnika”!

Magazyn „Książki w Tygodniku” towarzyszy Wrocławskim Targom Dobrej Książki (Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1 we Wrocławiu). Zapraszamy na spotkanie z ks. ADAMEM BONIECKIM (piątek 4 grudnia godz. 17.00) oraz na nasze stoisko (nr 7), na którym będzie można kupić w niższych cenach publikacje „Tygodnika Powszechnego”, w tym wydania specjalne „KANON” i „KANON. Sztuka rozmowy” oraz wydania archiwalne „TP” i książki naszych Autorów!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]