Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Jurorzy Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej „Silesius”

Jurorzy Wrocławskiej Nagrody Poetyckiej „Silesius”

12.05.2014
Czyta się kilka minut
J

JACEK ŁUKASIEWICZ (ur. 1934) – przewodniczący jury, historyk literatury, krytyk, poeta. Laureat nagród polskiego Pen Clubu oraz nagrody im. Kazimierza Wyki.
GRZEGORZ JANKOWICZ (ur. 1978) – filozof literatury, krytyk i tłumacz. Redaktor „TP”, dyrektor Festiwalu Conrada, pracownik naukowy UJ, wiceprezes Fundacji Korporacja Ha!art.
ADAM POPRAWA (ur. 1959) – historyk literatury, krytyk, prozaik i poeta.
TADEUSZ SŁAWEK (ur. 1946) – literaturoznawca, tłumacz, eseista, poeta, profesor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
JUSTYNA SOBOLEWSKA (ur. 1972) – krytyczka literacka, redaktorka „Polityki”.
PIOTR ŚLIWIŃSKI (ur. 1962) – krytyk literacki, badacz literatury współczesnej, profesor Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]