Reklama

Jak przekazać 1% dla Fundacji Tygodnika Powszechnego

Jak przekazać 1% dla Fundacji Tygodnika Powszechnego

12.03.2009
Czyta się kilka minut
Jeśli w odpowiedzi na apel ks. Bonieckiego chcieliby Państwo przekazać 1% podatku na rzecz pomocy "Tygodnikowi Powszechnemu", prosimy o wypełnienie PIT zgodnie z poniższymi wskazówkami, w polu "cel szczegółowy" wpisując jako preferowany cel odpisu: POMOC DLA "TP".
Przekaż 1 procent podaktu na działalność Fundacji Tygodnika Powszechnego
B

By przekazać 1% podatku Fundacji Tygodnika Powszechnego, należy w rubryce swojego formularza PIT WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEZNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO:

- w polu NAZWA OPP wpisać: FUNDACJA TYGODNIKA POWSZECHNEGO

- w polu NUMER KRS wpisać: 0000 125 605

- w polu WNIOSKOWANA KWOTA wpisać kwotę 1% należnego podatku

- w polu DANE PODATNIKA wpisać (nieobowiązkowo) swoje dane kontaktowe

- w polu CEL SZCZEGÓŁOWY wpisać (nieobowiązkowo) POMOC DLA "TP"

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]