Reklama

Jak przekazać 1% dla Fundacji Tygodnika Powszechnego

Jak przekazać 1% dla Fundacji Tygodnika Powszechnego

12.03.2009
Czyta się kilka minut
Jeśli w odpowiedzi na apel ks. Bonieckiego chcieliby Państwo przekazać 1% podatku na rzecz pomocy "Tygodnikowi Powszechnemu", prosimy o wypełnienie PIT zgodnie z poniższymi wskazówkami, w polu "cel szczegółowy" wpisując jako preferowany cel odpisu: POMOC DLA "TP".
Przekaż 1 procent podaktu na działalność Fundacji Tygodnika Powszechnego
B

By przekazać 1% podatku Fundacji Tygodnika Powszechnego, należy w rubryce swojego formularza PIT WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEZNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO:

- w polu NAZWA OPP wpisać: FUNDACJA TYGODNIKA POWSZECHNEGO

- w polu NUMER KRS wpisać: 0000 125 605

- w polu WNIOSKOWANA KWOTA wpisać kwotę 1% należnego podatku

- w polu DANE PODATNIKA wpisać (nieobowiązkowo) swoje dane kontaktowe

- w polu CEL SZCZEGÓŁOWY wpisać (nieobowiązkowo) POMOC DLA "TP"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]